Striptýz si nemusíte užít pouze na rozlučce

I v dnešní moderní době lze tvrdit, že se ještě pořád neupustilo od tradice, kdy se na rozlučky se svobodou objednávají striptérky, které mají vnést do mládeneckého života ještě špetku akce a koření. Nejhorší na tom však je, že si na opravdu kvalitní striptýz musíte počkat až do doby, než se někdo ve vašem okolí bude ženit.

Existuje ovšem i možnost, jak spojit tento tanec s ještě příjemnějším prožitkem, jakým je masáž intimních partií. Striptyz Praha si proto můžete naplno užít i sami pro sebe, a to na erotické masáži, která se jmenuje lap dance.

žena u tance

Pořádně se nažhavíte

Všechny druhy masáží začínají ve společné sprše, kterou si s vaší masérkou nepochybně užijete. Je to i takzvaná příprava na to, co bude následovat a jejím hlavním principem je zákazníky uvolnit a navázat kontakt s masérkou, kterou si sami vyberou.

Lap dance je ovšem druh masáže, která začíná striptýzem a následně přechází do masírování „body to body“, kdy je vaše masérka nahá a dotýká se vás jejím vlastním tělem.

  • Nezapojuje tedy pouze ruce, ale i veškeré části svého těla a plynule věnuje největší pozornost i oblasti intimních partií, které dráždí technikou předem promyšlených doteků.

ženské rty

Orgasmus je povolen

Záleží na vašem přání, zda si chcete dopřát i vyvrcholení v podání vaší masérky nebo si tuto část nechat až na doma. Mnoho zákazníků, kteří do salonu vkročí jsou totiž i zadaní muži a orgasmus si nechávají až na doma pro svoji partnerku.

Pokud jste ovšem svobodní, neváhejte si ho dopřát od naší masérky, která se postará o to, aby byl kvalitní a měl dlouhé trvání. Je však zásadní myslet na to, že v erotickém salonu se neposkytují žádné přímé sexuální služby a každá masérka vám vyvrcholení provede jedině ručně.

Spojte vábivý tanec, který nevidíte denně s dopřáváním si fyzické slasti a přijďte si tento zážitek vyzkoušet na vlastní kůži do našeho salonu Matahari.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Next Post

Proč si nepřivydělat?

Pá Srp 14 , 2020
Už odedávna se traduje, že práce udělala z opic lidi, že díky ní jsme se stali tím, čím jsme. Díky […]