Chodíte bez podprsenky?


Společnost nám určuje různá „pravidla“. Jak se máme oblékat, co máme nosit a jak se vlastně máme vyjadřovat a co máme říkat… No je toho opravdu moc a někdy je to k zamyšlení. Tak stejně jako jsou módní trendy a podle těch se většina řídí. Proti tomu v podstatě nic nemám, ať se každý řídí tím, čím chce, ostatně je to jeho věc. Ale když někdo vyjde ven v něčem jiném (myšleno v jiném oblečení), většinou si na něj ostatní lidé hned ukazují a ten daný člověk je terčem posměchu. Například si vezme jiné kalhoty, než jsou zrovna trendy a v módě.

s

Anebo top bez podprsenky Lifties? To je taky téma, o kterém by se dalo diskutovat nejméně pár hodin a stejně by to nestačilo. Kdybyste se zeptali lidí na názor, asi by vám každý odpověděl jinak. Jenže většina lidí má ten názor, že top bez podprsenky je prostě nevhodný do společnosti. Taky jsem za celou dobu nepochopila moc proč. Já si myslím, že je to přesně naopak. Když nosíme podprsenku, tak tím oslabujeme a stlačujeme hrudní koš a podle mě si ochabujeme svaly. Podle někoho nošení podprsenky příliš často není zdravé a ha jsem taky toho názoru.

s

Takže tak. A abych se přiznala, ani moc s podprsenkou nechodím. Za svoje prsa se vůbec nestydím a nemám problém vyjít ven v topu bez podprsenky. Naopak si myslím, že když sladíte oblečení a outfit, tak budete vypadat ještě více sexy. A vašemu outfitu to dodá patřičný šmrnc. Za tu dobu, co žiju a jsem na světě jsem se naučila už pár věcí, a právě jedna z nich je nehledět na to, co si o mně myslí a říká okolí. Je to totiž úplně zbytečné. Je to váš život a vy rozhodujete o tom, co budete na sobě nosit, jaké oblečení budete nosit, jestli vyjdete ven bez podprsenky anebo si obarvíte vlasy na zrzavou. Je to prostě jen vaše věc. Žijeme jenom jednou. Tak si život nenechte znepříjemnit ostatními lidmi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Next Post

Praktické zábradlí

Po Dub 15 , 2024
Také stále váháte, jestli si dáte nějaké zábradlí na balkon? Pokud ano, tak bych vám chtěla říct, ať neváháte. Zábradlí […]