Jak na jednoduché denní líčení?

Na prvním místě je třeba říci, že lehké denní líčení nemusí být nikterak náročně. Věřte, že k němu budete potřebovat pouze pár spolehlivých produktů, díky kterým změníte svůj vzhled za pár minut! Není tedy vůbec třeba nařizovat si budík o hodinu dopředu. Základ každého líčení jsou především kvalitní produkty. Zde rozhodně platí, že kvalita má přednost před kvantitou.

kosmetické produkty

Krásná a svěží pleť

Vedle kvalitních produktů z řad dekorativní kosmetiky, je rovněž nutné používat vhodnou pečující kosmetiku. Mějte na paměti, že kvalitní kosmetika nerovná se drahá kosmetika. V dnešní době jsou primárně na internetu dostupné velmi kvalitní produkty pečující kosmetiky, jejichž cena je v řádu stovek.

Pro krásnou a upravenou pleť je nutné především použít denní krém, který zajistí dostatečnou hydrataci během dne. Následně můžete dle vašich preferencí aplikovat make up či pouze tónovací krém. V každém případě se však ujistěte, že máte správný odstín. Zde je zapotřebí rozlišit, zda má vaše pleť podtón do růžova nebo do žluta. Pokud máte bezproblémovou pleť, naneste pouze korektor, díky kterému budete vypadat svěže a odpočatě. Líčení zakončete malým množstvím tvářenky, kterou naneste na vrcholky vašich tváří.

Jaké zvolit líčení očí?

Oční make up se samozřejmě bude primárně odvíjet od vašich osobních preferencí. Jestliže usilujete o co možná nejvíce přirozený vzhled, pak obočí pouze “učešte” a naneste na něj průhledný gel. Dále můžete použít malé množství řasenky na horní řasy. Jestliže vám slzí oči po nanesení maskary, pak zvolte raději řasenku pro citlivé oči https://www.pulo.cz/phb-rasenka-all-in-one.html.

žena v roušce

Pokud se nebojíte lehce výraznějšího líčení, pak použijte oční stíny. Pro denní líčení je lepší držet se přirozených tónů a odstínů, které pouze lehce podtrhnou vaše rysy. Do vnitřního koutku naneste světlý stín, díky tomu budou vaše oči vypadat daleko větší a rozzářenější. Na oční oblouk aplikujte matný středně hnědý stín a lehký denní make up je na světě!

Next Post

Kam se hodí betonové ploty Brno

Pá Říj 23 , 2020
Tradiční i netradiční využití betonového oplocení Podhrabová hloubka – chovatelé volně pobíhajících užitkových zvířat, např. slepic, si dobře uvědomují, jak […]