Pokojíček se skrýší

Nejezdíte jako rodina kempovat? Pokud nepodnikáte o rodinných dovolených tuto outdoorovou aktivitu, i tak ji můžete dopřát svým ratolestem, které si tak i absenci kempování mohou užít vlastní dobrodružství díky stanování v pokojíčku nebo na zahradě, a to díky teepee a dalším podobným provedení z nabídky pro nejmenší.
Dětský stan do pokoje Chytráliška poskytne nejen skrýš a schovávačku vašim ratolestem, ale také jim umožní užít si spoustu legrace, dobrodružství a zábavy ve vlastním pokojíčku nebo klidně i venku.dětské teepee
RŮZNÉ DRUHY
V nabídce naleznete různé druhy ve spoustě barvách, designech a velikostech. Ty nejmenší se tak vejdou i do malých pokojíčků. Vybírat můžete z různých designů pro kluky i holky.

  • Pro kluky můžete vybrat třeba provedení v podobě hasičského auta, hradu pro rytíře nebo s pirátským designem. Díky tomu si tak mohou kluci zahrát na hasiče, dobývat hrad jako rytíři nebo se převtělit do pirátů a užít si tak při tom spoustu dobrodružství a legrace, ať už sami nebo společně se svými sourozenci či kamarády.
  • A pro holčičky je připravený design růžového hradu pro princezny, zámek nebo design s vílami, protože holčičky přece milují pohádkové postavy v podobě princezen a víl. Vše je samozřejmě doplněno typicky holčičími barvami v odstínu růžové
  • A jak kluci tak i holky si také mohou užít zábavu ve stanu v podobě domečku se zahradou, který vypadá opravdu skvostně.
  • Nechybí ani nejrůznější provedení s prolézačkami v podobě tunelu, které se postarají o ještě větší zábavu a také o nějaké ty pohybové aktivity.

uvnitř stanu
Dopřejte vašim ratolestem pravou nefalšovanou zábavu, kterou si s některým z dětských stanů bezesporu užijí. Při svých hrách se tak budou moci převtělit do princezen, víl, princů, rytířů a hasičů, čímž bude také spousta prostoru k rozvoji jejich fantazie během hraní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Next Post

Terapie, která má význam

Čt Lis 7 , 2019
Regresní hlubinná terapie je efektivní metoda, která vám může pomoci vypořádat se se starými ránami, se záležitostmi z minulého života, […]