Ochranný šperk pro tělo i duši

Každá žena se chce dozajista líbit. Ale jak spojit krásu a užitek? Je to snadné a jak na to věděli už naši pradávní předci. Zhotovovali si ochranné šperky a amulety z přírodního materiálu, jako dřevo, kosti, kámen, které nosili, aby jim přinesli lásku, bezpečí, duševní rozvoj, zdraví, dobrou úrodu či úlovek a další výhody. Ano, byli takové šperky jen velmi těžko opracovatelné a jejich výrob byla velmi náročná z důvodu nedostatku prostředků k jejich tvorbě. Nevíte si rady a hledáte ?
korálkové náramky
Dnes už je to jinak. Není nijak náročné vytvořit si náramky přátelství z bavlnek, ale také šperky, které vypadají velmi elegantně. Mezi takové šperky patří Shambala náramky obsahující nejen provázek ale také korálky, které mají chránit duši a přinášet štěstí. Také tu máme čakrové náramky, které zajišťují plynulý průchod energií lidskými čakrami, což má přinášet dobré fyzické i duševní zdraví. Používají se také přívěšky ve tvaru stromu života.
držák na náramky
Další kategorii potom tvoří šperky obsahující vzácné a drahé kameny, kterým je od pradávna přisuzována zázračná a kouzelná moc. Tyto kameny jsou také často přisuzovány k určitým znamením zvěrokruhu. Věřím, že žádná žena nepohrdne vkusným šperkem, kde se kombinují drahé kovy s vzácnými drahými kameny, které na tělo i duši působí svou tajemnou kouzelnou mocí.
Jak si tedy vybrat šperk s vhodným drahým kamenem, aby nám pomohl? Tady je návod. Nejprve si uvědomte, co od daného šperku chcete. Má Vám přinést štěstí, lásku, nebo zdraví? Má být vložen ve zlatě nebo stříbře, nebo Vám nevadí ani jiný materiál? Dobře, teď už Víte, jaký další materiál má šperk obsahovat a co od šperku očekáváte. Například, chcete-li zbavit se bolestí a přinést do svého života odhodlání a odvahu, zvolte ametyst. Hledáte způsob, jak se zbavit stresu a strachu, případně prohloubit meditaci? Zvolte ametrín. Opál zvolte, pokud trpíte očními problémy, leukémií a chcete vyvážit imunitu. Proti depresi noste záhnědu. Při léčbě kožních nemocí Vám prospějí křišťál a hematit.
Na každý problém existuje správný kámen, který lze zakomponovat do šperku.

Next Post

Red Bull dává křídla

St Čvn 12 , 2019
Vybrala jsem si tři firmy, o kterých vám řeknu něco více, nejen fakta, ale i zajímavosti, které najdete pod textem […]

Podobné příspěvky