Montáž nábytku Praha vás zbaví starostí (nejen) v průběhu stěhování

Přestěhovat pár věcí ze studentské koleje nebo z pronajatého bytu, kde zůstává v podstatě veškerý nábytek, je snadné až tak, že tomu někteří lidé říkají „dětská akce“. Zabalíte postupně věci do krabic, s nimiž můžete putovat vlastním autem, nebo si pronajmete na pár hodin větší vůz a máte po starostech. Takto si můžete počínat vždy, kdy měníte pronájem, kde pronajímatel ponechal veškeré základní vybavení včetně chladničky i pračky a pochopitelně i z různých podnájmů typicky studentských, které bývají součástí rodinného domu.

sestava kuchyňské linky

Horší situace nastává tehdy, musíte-li přestěhovat rodinný dům nebo větší byt komplet. Máme na mysli především skříně sestavované na míru jako jeden komplex a také kuchyňské linky. Rozebrat malou komodu a noční stolky, případně lůžko z masivu – to není obtížné a mnohdy to zvládají i ženy, ale velké nábytkové sestavy vás mohou pěkně potrápit.

Jde hlavně o jejich rozměry, přesný sled operací demontáže a zpětné montáže a také přizpůsobení jejich tvaru a rozměrů novému působišti. Je to ten typický příklad, kdy stěhujete šatní vestavěnou skříň z ložnice např. do menšího mezonetového bytu a chcete ji umístit do předsíně – do výklenku pod schodiště. Anebo máte rohovou kuchyň a ta se přesně do nového bytu nevejde a je třeba ji rozměrově upravit.

vestavěná skříň

S tímto požadavkem ovšem můžete vyrukovat na stěhovací firmu. Dnes se některé z nich specializují i na stěhování na klíč a kompletní práce včetně montáže nábytku Praha Odnes to. Mají k dispozici potřebné vybavení a hlavně zkušenosti v tomto oboru, poradí si i se složitějšími operacemi. Součástí služeb je i pojištění pro případ ztráty či poškození majetku, nejen vašeho, ale i cizího – to se hodí hlavně tehdy, kdy nechcete při stěhování riskovat problém ze strany pronajímatele nebo spoluvlastníků bytového domu (odřená omítka, rozbité okno, poškozená podlaha atp.)

Next Post

Poznejte Vltavu i jinak, třeba s dodávkou

So Kvě 15 , 2021
Vltava je mezi vodáky pojmem, proto také patří k nejnavštěvovanějším říčním tokům v celé Evropě, má osobité kouzlo, které lze […]