Montáž nábytku Praha vás zbaví starostí (nejen) v průběhu stěhování


Přestěhovat pár věcí ze studentské koleje nebo z pronajatého bytu, kde zůstává v podstatě veškerý nábytek, je snadné až tak, že tomu někteří lidé říkají „dětská akce“. Zabalíte postupně věci do krabic, s nimiž můžete putovat vlastním autem, nebo si pronajmete na pár hodin větší vůz a máte po starostech. Takto si můžete počínat vždy, kdy měníte pronájem, kde pronajímatel ponechal veškeré základní vybavení včetně chladničky i pračky a pochopitelně i z různých podnájmů typicky studentských, které bývají součástí rodinného domu.

sestava kuchyňské linky

Horší situace nastává tehdy, musíte-li přestěhovat rodinný dům nebo větší byt komplet. Máme na mysli především skříně sestavované na míru jako jeden komplex a také kuchyňské linky. Rozebrat malou komodu a noční stolky, případně lůžko z masivu – to není obtížné a mnohdy to zvládají i ženy, ale velké nábytkové sestavy vás mohou pěkně potrápit.

Jde hlavně o jejich rozměry, přesný sled operací demontáže a zpětné montáže a také přizpůsobení jejich tvaru a rozměrů novému působišti. Je to ten typický příklad, kdy stěhujete šatní vestavěnou skříň z ložnice např. do menšího mezonetového bytu a chcete ji umístit do předsíně – do výklenku pod schodiště. Anebo máte rohovou kuchyň a ta se přesně do nového bytu nevejde a je třeba ji rozměrově upravit.

vestavěná skříň

S tímto požadavkem ovšem můžete vyrukovat na stěhovací firmu. Dnes se některé z nich specializují i na stěhování na klíč a kompletní práce včetně montáže nábytku Praha Odnes to. Mají k dispozici potřebné vybavení a hlavně zkušenosti v tomto oboru, poradí si i se složitějšími operacemi. Součástí služeb je i pojištění pro případ ztráty či poškození majetku, nejen vašeho, ale i cizího – to se hodí hlavně tehdy, kdy nechcete při stěhování riskovat problém ze strany pronajímatele nebo spoluvlastníků bytového domu (odřená omítka, rozbité okno, poškozená podlaha atp.)

Next Post

Nedostatek tekutin je nebezpečný

St Bře 24 , 2021
Mnoho lidí stále nechápe, proč by měli pít, i když nemají žízeň. Přece také jíme, jen když pociťujeme hlad. Ovšem […]