Brýle proti modrému světlu

Žijeme v době, kdy se naše životy velmi spojují s digitálním světem a každý z nás je denně vystaven nepřebernému množství záření z všemožných displejů, obrazovek, žárovek a světýlek. Většina těchto zařízení vysílá takzvané modré světlo. Díky četným lékařským výzkumům dnes již víme, že časté vystavování tomuto světlu není pro naše oči přirozené a má spoustu negativních účinků na pohodlí očí a zrak samotný. Tento typ světla prokazatelně unavuje oči, a to protože sítnici aktivuje 100x více, než bílé a přirozené světlo. Za zmínku stojí taktéž fakt, že modré světlo například na nabíječkách, nebo kontrolkách počítačů ruší spánek, pokud nám v noci svítí ve výhledu.

záření z televize

Stejně tak, pokud jsme zvyklí večer před spaním sledovat televizi, odepisovat na e-maily nebo surfovat na sociálních sítích (a přiznejme si, že před displejem se odehrávají večery většiny z nás), náš biorytmus je v následku vystavování tomuto záření narušován a to způsobuje, že se tělo nenastaví na to, že je večer a má jít spát. Pak nás trápí nespavost, časté noční buzení nebo neklidný spánek. Spánek má zásadní vliv na naši schopnost přemýšlet, pracovat a užívat si život. Sekundární následky dlouhodobě nekvalitního spánku jsou rozladění hormonů, nabírání na váze, výkyvy nálad, deprese a spousta dalších problémů, které často nevíme, čemu přisoudit.

suché oči

Naštěstí vývoj rychle postupuje a my Vám nyní představujeme brýle proti modrému světlu, které oči před modrým světlem chrání za pomoci čoček Blue control, které mají schopnost redukovat světelné působení. Brání vysušování očí, únavě, ale i bolestem hlavy a rozostřenému vidění v následku vyčerpaných očí. Brýle jsou bez dioptrií, takže se nabízí i lidem bez poruchy vidění. Navíc mají překrásný, elegantní vzhled a tak vypadají daleko více jako prvek ozdobný, než jako zdravotní pomůcka. Vyberte si na z naší široké nabídky a udělejte radost Vašim očím, nebo potěšte někoho blízkého.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Next Post

Nažehlovací šatonové růže

Út Pro 14 , 2021
Co je šatonová růže? Spousta lidí vůbec nemá ponětí, co si pod tímto názvem představit. Nažehlovací šatonová růže prima-obchod.cz nebo […]