Terapie, která má význam

Regresní hlubinná terapie je efektivní metoda, která vám může pomoci vypořádat se se starými ránami, se záležitostmi z minulého života, s neblahými charakterovými rysy anebo třeba s fobiemi. Jedná se o cenný nástroj, pomocí kterého je možné vyřešit problémy, se kterými by si lámala hlavu i běžná západní medicína. Pokud jste o této metoda doposud mnohé neslyšeli, dost možná máte spoustu otázek, které vás zajímají. Pojďme si na ně nyní zodpovědět, abyste měli možnost lépe pochopit, co je to regrese a jak probíhá.
terapeut a pacient silueta
Regrese funguje takřka na každého
Určitě vás zajímá, zdali hlubinná regresní terapie funguje opravdu ne každého. Přeci jenom, ne každý věří tomu, že si vzpomene, co přesně jej z minulého života trápí, nemluvě o tom, že spousta lidí na minulý život ani nevěří. Odpověď nelze e zobecnit, avšak lze říci, že na valnou většinu pacientů terapie funguje. Každý je samozřejmě jiný, proto nelze říci, že úspěšnost je stoprocentní. To bohužel není, nicméně lze říci, že ten, kdo na svém problému pracovat chce a je ochoten pro to něco obětovat, si z regrese odnese mnohé.
Zcela bezpečná metoda
Dále vám možná vrtá hlavou, zdali se jedná o bezpečnou metodu bez jakéhokoliv rizika. Co se týká fyzična, metoda je zcela bezpečná. „Nebezpečná“ by mohla být pouze tehdy, pokud je terapeut nezkušený a sezení správně neuzavře. Je nutné se přesvědčit, že si pacient v sobě skutečně vše uzavřel a že není nic, co by ho trápilo po sezení natolik, aby to ovlivnilo jeho další chování.
chlapec a stín na zdi
Jedno sezení může být dostačující
Je nutné absolvovat několik sezení, nebo stačí jedno? Zde záleží hlavně na tom, o jaký problém se jedná. V případě méně závažných potíží je samozřejmě možné vše vyřešit již na prvním sezení. Složitější problémy, týkající se zakořeněných vzorců chování a tak podobně, vyžadují času více.

Next Post

Papouškem v Madridu

Út Lis 19 , 2019
Madridská radnice plánuje na podzim roku 2020 zlikvidovat většinu z 12000 papoušků mníšků šedých, žijících na tamějším území, neboť jsou […]