Pro pohodlné sezení i spánek


Klasické sedací soupravy mají pořád něco do sebe, ale v současnosti je stále větší zájem o rozkládací pohovky, které nejenže nepostrádají vkusnost ani nápaditý design, ale jsou daleko praktičtější. Když přijede návštěva a musí zůstat přes noc, přeci je nenecháte spát na zemi. V takovém případě rozložitelná pohovka přijde vhod. Stačí dva tři pohyby a improvizovaná postel je na světě. To, jestli bude dostatečně pohodlná a hosté se na ni budou moci dosytosti vyspat, už záleží na kvalitě dané pohovky.

vícemístná pohovka
Levnější typy obvykle bývají i méně pohodlné, ale samozřejmě to není pravidlem. Proto je lepší si pohovku vždy vyzkoušet, pokud možno i v rozloženém stavu. Jinak kupujete zajíce v pytli. Na občasné přespání ale stačí i rozkládací pohovky za nižší ceny. Koneckonců, pár nocí v troše toho nepohodlí nikoho nezabije. Hledáte-li však pohovku, která vám zároveň bude sloužit i jako postel, neměli byste se při jejím výběru ukvapovat ani na ní šetřit. Zvolíte-li totiž špatně, poznáte to už po pár nocích. A i když většina prodejců přistoupí k vrácení, nebo alespoň k výměně, nebývá to vždy pravidlem. V tomto případě tak určitě platí okřídlené přísloví „dvakrát měř, jednou řež“.
medvídek na gauči
Stejně jako u klasické, tak i u rozkládací sedačky byste měli při koupi zvážit jak její barvu, tak i její design. Pokud nechcete, aby vám nový nábytek v obývacím pokoji esteticky neseděl, měli byste zakoupit sedačku, která bude dokonale ladit se zbytkem zařízení, respektive s malbou pokoje.

Můžete mít doma sice moderní a pohodlný gauč, na kterém se dá dobře sedět i spát, ale pokud nebude sladěný se zbytkem interiéru, moc dobrý pocit z něj mít určitě nebudete. V případě, že si nebudete vědět rady, nechte si poradit od prodejce . Určitě vám vyhoví. Rozhodně v tom má daleko bohatší praxi než vy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Posted in Nezařazené

Next Post

Zašlé a špinavé spáry – jak na nich?

Ne Lis 18 , 2018
Nezáleží na tom, jestli bydlíte v domě nebo bytě, vždy se najdou místa, která je obtížné vyčistit nebo udržovat v […]