Nebankovní hypotéky mají zelenou

I když pracujete a máte pravidelný měsíční příjem, není v dnešní době možné našetřit si tolik peněz, aby byly uspokojené všechny potřeby. Mnohdy nezůstanou peníze ani na potřeby základní natož na takové jako je vlastní bydlení, nové auto či luxusní dovolená u moře.

Člověk tak ztrácí motivaci, je frustrovaný a často obklopený dluhy. Někdy však z negativní nálady můře vytrhnout pořádná finanční injekce a obvykle získáním nějakého úvěru či hypotéky.

příjemná částka

V bance už však není tak jednoduché peníze získat a vše je ošetřené příjmy, registry dlužníků a dalšími vymoženostmi, které brání tomu, aby úvěr získal každý žadatel. Někdy nevyjde u banky ani refinancování, i když by to pro klienta znamenalo radikální snížení výdajů a záchranu od dluhové pasti. Banky jednoduše půjčují pouze těm klientům, kteří mají čistý štít. A někdy jde o opravdu malé resty, které jsou staré i několik let, třeba o týden zpožděná splátka jiné půjčky, která je už v době žádosti splacena.

A takové klienti se obvykle obracejí na další možnosti, a sice na nebankovní hypotéky. Kdysi byly pro finanční trh a klienty děsivým elementem, protože jim dělaly špatné jméno podvodné firmy, či lichváři. Dnes však nabraly zcela jiný rozměr a mnoho nebankovek se řadí mezi výhodnější, než banky.

vytoužené peníze

Navíc úvěry u těchto společností mají spoustu výhod, které v bankách nenajdete.
Třeba rychlé vyřízení a schválení. Žádné čekání týdny a měsíce, ale pár hodin a víte, na čem jste. K vyřízení stačí třeba jen online formulář a možnost ručení nemovitostí. Nikam nemusíte a tím si zachováte soukromí a diskrétnost.
Dále také většina společností nepožaduje doložit příjmy ani neřeší registry dluhů. Jako záruka jim stačí zástava nemovitosti a dál je pouze na zvážení klienta, jestli tímto způsobem svoji situaci vyřeší a bude schopen splácet svůj závazek. Ten si může rozložit do splátek na několik let, a sice od 1 roku až třeba do 30 let.
Nebankovní hypotéky se snaží měřit klienty stejným metrem.

Next Post

Bazén a veškerá péče o něj

Pá Lis 17 , 2017
V létě si dopřáváme takřka veškerý volný čas v bazénu, jestliže nám to okolnosti, tj. především počasí dovolí. A že […]