Náušnice pro každou ženu či dívku

Náušnice patří bezesporu mezi jeden z nejdůležitějších doplňků. Hned na první pohled si totiž každý všimne obličeje, a díky vkusným doplňkům to bude platit dvojnásob. Nošení náušnic, které jsou v tom správném designu, vašemu obličeji lichotí a pomáhá zvýraznit to lepší a naopak upozadit vaše nedostatky.
 
Náušnice mají takovou moc, že dokážou svým tvarem opticky pozměnit tvar obličeje. Každá žena je originál a měla by na to být právem hrdá, prostřednictvím náušnic však můžete vaší tvář prodloužit nebo naopak zkrátit, zúžit atd.
stříbrné náušnice
 
Nyní se blíže podíváme na jednotlivé typy náušnic a řekneme si, které se hodí k jakému tvaru obličeje. Stejně tak si blíže posvítíme na náušnice, které dokážou zvýraznit lícní kosti, prodloužit tvář nebo zjemnit příliš ostré rysy. 
 zakoukaná žena
Kulatý obličej
Kulatý obličej na první pohled zaujme plnějšími tvářemi, nízkým čelem a celkově působí zaoblenějším dojmem. Takovému obličeji často chybí ostré a hranaté rysy a lícní kosti. Pokud se pyšníte právě takovýmto obličejem, musíte se snažit o protažení obličeje pomocí dlouhých visacích náušnic. Při výběru náušnic byste měla úplně zavrhnout kulaté ozdoby, které by mohly váš obličej ve výsledku ještě rozšířit.
 
Pokud hledáte drobnější náušnice, vsaďte na pecičky. Stejně dobře budou vypadat trojúhelníkové náušnice či velmi dlouhé visací náušnice.
 
Oválný obličej
Oválný obličej přitahuje svojí pozornost hlavně výraznými lícními kostmi a tvář se poté zužuje směrem k bradě. Tento obličej se často pokládá za ideální.
 
Tento typ obličeje má tu výhodu, že mu sluší téměř vše. Můžete nosit jakýkoliv účes, líčení nebo právě náušnice. Pokud chcete svůj krásný obličej ještě více podtrhnout, vsaďte na oválné visací nebo slzičkové náušnice, které upozorní na obličej, ale zároveň ho nerozšiřují ani nezužují.
 
Pokud jste příznivkyně raději drobnějších náušnic, i zde můžete sáhnout po pecičkách nebo trojúhelníkových náušnicích. 
 

Posted in Nezařazené

Next Post

Horské klima je to pravé

So Čvn 3 , 2023
Kaprun je velmi oblíbené turistické městečko, které se nachází několik desítek kilometrů od Salzburku. Je to městečko, které je malebné […]