Dárky pro budoucí školáky

První rok ve škole je pro každé dítě důležitý, a většinou se na něj těší už měsíce do předu. Pokud máte v blízkém okruhu známých budoucího školáka, jistě se mu chystáte koupit k této příležitosti nějaký dáreček. Jenomže co vybrat? Je jasné, že aktovku i penál už mu koupili rodiče. Čím tedy budoucího školáka potěšit? Zde je pár tipů.

malí školáci

Pastelky

Jistěže má doma fůru pastelek, děti přece rády kreslí. Ale taková velká sada pastelek, na jejíž krabičce bude jeho jméno, to je správný dárek pro vstup do prvního školního roku.

Pytlík na tělocvik

Ve škole jej poprvé čeká tělocvik, a proto bude jistě potřebovat vlastní pytlík na sportovní oděv. Můžete mu koupit pytel s potiskem z jeho oblíbeného filmu, nebo třeba s obrázkem, který si sám vybarví.

Pracovní zástěra

Dalším velmi oblíbeným předmětem ve škole je pro děti výtvarná výchova, do které bezesporu potřebují vlastní pracovní zástěru. Zkuste sehnat zástěru s jeho jménem, oblíbeným obrázkem, nebo obyčejnou bez potisku, ke které přidáte barvy na textil, ať si ji malý umělec navrhne sám.

Lahev, nebo cestovní hrnek

Na rozdíl od školky, si do školy svačiny děti nosí. Pořiďte hezkou funkční lahev na pití, nebo třeba zajímavý cestovní hrnek. Takový dárek jistě využije, a pokud se mu trefíte do vkusu, tak i náležitě ocení.

školní potřeby

Něco na geometrii

Ve škole však bude potřebovat i jiné pomůcky, které doposud nezná. Pravítko, kružítko, nebo úhloměr. Sadou na geometrii rozhodně nic nezkazíte.

Další šikovné pomůcky do penálu

Mezi další malé školní pomocníky bude patřit šikovné ořezávátko, krásná guma, zmizík, nebo překrásné psací pero. Zpočátku děti píšou jen obyčejnou tužkou, proto ani s krásnou a stylovou tužkou vedle nešlápnete.

A kde takový dáreček koupit? V papírnictví samozřejmě většinu věcí najdete, ale chcete-li něco osobnějšího, například i s vlastním potiskem, neváhejte navštívit internetový obchod Promodárky, kde seženete všechny možné dárečky, které si můžete nechat různě potisknout.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Next Post

Zlepšení mužské erekce

Čt Bře 31 , 2022
Jak zlepšit erekci se ptá jistě každý muž, který má nebo měl nějaký problém s erekcí. Víte, každý muž chce […]