Banka neuzavře hypotéku bez doložení příjmu

Snad každého napadne nejprve se obrátit na bankovního poradce, který má na starosti vyřizování hypotéky. Za poslední dobu se podmínky poměrně dost zpřísnily a tak bohužel ne každý dosáhne na potřebnou částku úvěru. Velkým problémem jsou i nízké příjmy, proto potvrzeníod zaměstnavatele je nezbytnou součástí při vyřizování hypotéky v bankovním sektoru.

návratnost investic

Dále se třeba posuzuje i to, zdali je pracovní poměr na dobu určitou nebo neomezenou. Bez tohoto potvrzení bohužel v bance moc neuspějete a sen o vlastním domečku se zahrádkou se ztrácí. Nemusí se ale zcela vytratit, pokud vyzkoušíte prověřenou nebankovní společnost, která naopak vychází vstříc jak jen to je možné.

Není nutné se vzdávat naděje, dokud jste všechno nezkusili

Pokud jste přesvědčeni, že zvládnete včas platit úvěrové splátky po dobu až třiceti let, tak vám nic nebrání, si podat žádost a zkusit štěstí, tam, kde vám úvěr povolí, aniž byste museli k zaměstnavateli pro potvrzení. Naštěstí skutečně existuje tak zvaná hypotéka bez doložení příjmu. Takový úvěr je pak velmi snadno dostupný i pro firmy nebo malé živnostníky, kteří nemají příliš velkou plusovou částku na daňovém přiznání. Je pravdou, že v některých případech je nutno mít v záloze nějakého ručitele nebo budete ručit přímo nemovitostí. Finanční poradce se snaží pro vás najít nejlepší řešení. Mnohdy se ale musí počítat s vyšším úrokem.

obchodní zisk

Zažádat o úvěr není těžké

Vše může probíhat z pohodlí vašeho domova. Online si podáte žádost a do 24 hodin budete znát odpověď. Pokud jste prošli schvalovacím procesem, můžete mít po podepsání smlouvy peníze ihned na účtu. Samozřejmě rozhodující bude výše hypotéky a také účel.

zápůjčka peněz

Úvěr se totiž nemusí čerpat pouze na bydlení, ale také ho lze použít za jiným účelem, například splacení dluhů, rekonstrukci nebo zařízení bytu. To bude čistě záležet na žadateli. Snad zbývá jen dodat, že posouzení žádosti je zcela zdarma. Jen na vás bude dále záležet, zdali se rozhodnete úvěr čerpat a tím si zajistit svůj sen.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Next Post

Není dioda jako dioda, kvalita LED panelů se na trhu může lišit

So Kvě 26 , 2018
Zakoupíte-li LED diodovou žárovku, nutně to neznamená, že máte v rukou precizní výrobek s dlouhou životností. Technologie výroby je poměrně […]