Sport mám ráda

Pamatuji si, jak jsem chtěla s kamarádkou jezdit na kolečkových bruslích. Musím říct, že nikdy by mě to nenapadlo zkusit tento sport. Protože jsem viděla, jak můj bratr na tom jezdil a stále měl něco odřeného. Byl to podle mého názoru docela nebezpečný sport. A taky mi moje maminka říkala, ať tento sport, kolečkové brusle, raději ani nezkouším. Já jsem prý sportovní nemehlo. Jenomže já jsem si to nechtěla nechat připustit. A moje kamarádka se do tohoto sportu pustila opravdu se vším všudy. Dokonce se tak snažila jezdit, že si domluvila s mým bratrem lekce.

Kluci mají rádi fotbal.

Můj bratr moji kamarádku učil jezdit na kolečkových bruslích. A musím říct, že mě zamrzelo, když na mě s vybodli. Nedalo se ale nic dělat. Musela jsem se na kolečkových bruslích učit sama a abych pravdu řekla, tak moje máma se pěkně trefila, protože vůbec mi to nešlo. Jsem asi sportovní anti talent. Vůbec nechápu, proč mi nemůže nikdy žádný sport jít. Taky jsem zkoušela bowling a tenis. Ale bohužel jsem opravdu nemehlo a nic mi nešlo.

Jsem ráda v pohybu.

A tak jsem si řekla, že asi zůstanu u těch klasických a jednoduchých sportů. Oblíbila jsem si rychlou chůzi s Nordic walkingem. A moc ráda chodím na procházky s hůlkami. Teď mám totiž taky doma malého psa, který nemá rád běhání. Takže pokud chodím rychlou chůzí, tak můj pes mi je za to vděčný. A navíc jsem se psem taky našla skvělé přátelé. Potkávám totiž na procházkách taky mnoho lidí, kteří chodí s pejskem ven. Takže nejenom, že si zpevním postavu rychlou chůzí, ale taky najdu plno do přátel. Dokonce díky sportu a psovi jsem taky našla svého přítele, se kterým jsme byla dlouhé dva roky. Vztah nám nevyšel, ale přítel mě zasvětil do tajům kulečníku. Sice nevím, jestli je to taky nějaký typ sportu, aloe hodně mě to baví. Musím se u toho hodně soustředit a taky musím říct, že takový kulečník mi jde opravdu výborně. Tak přeci mám na něco talent!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Next Post

Práce s trubkami

Po Kvě 30 , 2022
Trubky Mtz-servis se využívají už ba mnoho způsobů a jsou taky z různých materiálů. Já sama jsem pracovala s trubkami, […]

Podobné příspěvky