Masáže v kombinaci se silicemi dokážou s tělem zázraky


Masírování
Můžete využít příjemné chvilky se svým protějškem pro prospěšnou masáž, při které použijete vy nebo váš masér terapeutické oleje a základní masážní pohyby. Ideální je teplá, klidná místnost s tlumeným osvětlením bez průvanu, kde vás nikdo nebude rušit, a vy si pustíte jemnou meditační hudbu, která vám pomůže vytvořit atmosféru pro hluboký relaxační zážitek.

wellness

Profesionální maséřipoužívají masážní stůl, který sahá k jejich horní části stehna a je široký asi 75 cm. Ideální výška by měla být v úrovni plochy vaší dlaně, když máte paži svěšenou podél těla. Může použít dlouhého stolu s vatovým čalouněným povrchem, úzkou, velmi pevnou postel, tenkou pěnovou matraci. Přikryje lehátko ručníkem, protože pravděpodobně nějaký olej ukápne.
Také potřebuje místo pro odkládání lahviček s olejem mezi aplikacemi, aby byl v neustálém kontaktu s pokožkou těla, i když třeba jen loktem. Čím méně jste oblečeni, tím snáze se mu budou moci provádět dlouhé plynulé pohyby. Ručníkem přikryje holé části těla, na kterých nepracuje, aby je udržel teplé.
Je nanejvýš důležité, abyste se vždy cítili příjemně.

lázně

Mísení silic pro masáž
Na vašem wellness pobytu se rozhodně masážím nevyhýbejte a to i přes děsivě vyhlížející ceny. Tělo masáž potřebuje. A v kombinaci éterickými oleji (silicemi) je to pohádka.
Většina silic se prodává v láhvích a dávkuje se na mililitry. Jeden mililitr se rovná asi 20 kapkám silice. Začínat by se mělo s nižším dávkováním. Nižší koncentrace mají často lepší výsledky u řešení emocionálních problémů, zatímco vyšší koncentrace bývají úspěšnější při léčení fyzických problémů. Pro masáž celého těla se používá 10 – 20 ml směsi. Pro luxusní masáže se spotřebuje 50 ml. Vždy je nutné masérovi sdělit, jaký stav chcete léčit, aby vybral ten nejvhodnější olej. Obvykle se přidávají dva a tři druhy silic. Každá má různé vlastnosti. Například pro zralou pleť, na celulitidu, nachlazení, revma atp.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Posted in Nezařazené

Next Post

Co nevíme o ježkovi

Út Kvě 9 , 2023
Ježci žijí často na okrajích lesů, v parcích, na pasekách, v křovinatém terénu, ovšem ubytovat se vám mohou také na […]